Galatasaray Lisesi Yerine Denizli Gelişim Kolejini Tercih Ettiler!

Galatasaray Lisesi Yerine Denizli Gelişim Kolejini Tercih Ettiler!

Galatasaray Lisesi Yerine Denizli Gelişim Kolejini Tercih Ettiler!

Denizli Gelişim Koleji Kurucu Müdür Mehmet Hayit, LGS yerleştirme sonuçları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Denizli Gelişim Koleji Kurucu Müdür Mehmet Hayit, "Bildiğiniz üzere Denizli Gelişim Koleji bu yıl yapılan LGS’de Türkiye birinciliğinin yanında kitlesel başarıda da inanılması güç sıra dışı başarılara imza attı. Bu defa bu başarıda adı ve imzası bulunan öğrencilerle birlikte Denizli Gelişim Koleji olarak yeni hedefler daha büyük hayaller için yola çıkıyoruz." dedi.

Hayit, "LGS Türkiye ve Denizli birincisi Salih Şahin ile birlikte Galatasaray Lisesini kazanan, Cem Kaymanlı, Ali Alp Yazıcı ve Mecit Kaan Şimşek yeni hayallerini gerçekleştirmek üzere Denizli Gelişim Kolejini seçmişler, lise eğitimlerine Denizli’de Denizli Gelişim Kolejinde devam edecekler. Bir okul için ülkemizde ün yapmış Galatasaray, Kabataş, Tübitak Fen, Erbakır, Aydem gibi liselere öğrenciler yerleştirmek olağanüstü bir başarıdır. Ancak bu öğrencilerin bu liselere yerleşip bu okullar yerine Denizli Gelişim Kolejini seçmeleri bizim için daha büyük başarı ve gurur kaynağıdır." ifadelerini kullandı.

 

Yaşamımız her gün yaptığımız onlarca seçimden oluştuğunu belirten Hayit, "Başarı ise yılmadan çalışmanın yanında yaptığımız seçimlerin sonucudur. Birlikte olağanüstü başarı yakaladığımız öğrencilerimizin doğru tercihleri için Denizli Gelişim Koleji ailesi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz. Başta bizim arkamızda duran, bize her daim güvenip çocuklarını yine bizlere emanet ederek bizleri gururlandıran velilerimiz olmak üzere öğrencilerimizin olağanüstü başarısında büyük payı olan Denizli Gelişim Koleji’nin şampiyon eğitmen kadrosuna da bir kez daha teşekkür ediyoruz." dedi.

Whatsapp'dan Yazabilirsiniz.